XpressMoney Transfer

XpressMoney Transfer 170’i aşkın ülke arasında, anında para gönderimi hizmeti veren bir Finablr şirketidir. XpressMoney Transfer yaklaşık 20 yıldır sunduğu hizmetleri ile güvenli ve hızlı bir şekilde, müşterilerinin ailelerine ve evlerine para gönderimi yapmalarına olanak sağlar. Dünya çapında 200,000 farklı nakit para çekme noktası bulunan XpressMoney ’de pek çok değişik para gönderim yöntemi mevcuttur.

Xpress Money para gönderme yönetmeleri arasında; bir banka hesabına gönderim yapmak, mobil cüzdana havale gibi seçenekler mevcut. Bir başka gönderim seçeneği olarak da XpressMoney kapıya nakit teslimi seçeneği de sunar. Xpress Money ile para göndermek için yapmanız gereken bir XpressMoney noktasını ziyaret etmek. Gönderim gerçekleştireceğiniz noktayı resmi internet sitesinden bulmanız mümkün. Site göndericiye en yakın XpressMoney noktasının yerini gösterir. Daha sonra gönderici gönderim noktasından nakit parayla veya 16 haneli PIN kodunu sisteme girerek işlemini gerçekleştirir.

XpressMoney Transfer ‘in güçlü teknolojik altyapısı sayesinde anında sınır ötesi para gönderimi gerçekleştirilebilir. Paranız güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırılır. Ayrıca gönderimi adım adım takip etmeniz mümkün. Şirketin sahip olduğu yasal bilgi birikimi müşterilerine kanunlara uygun, güvenli bir ortam temin eder. XpressMoney komisyon oranları sağladığı düşük ücretlerle ekonomik, hızlı ve güvenli uluslararası para gönderimi hizmeti sağlar. Şirket para gönderiminde sağladığı düşük ücretlerin yanı sıra ideal döviz kurlarını da sunar. XpressMoney hızlı, erişilebilir, kanunlara uygun ve pratik uluslararası para gönderimi hizmeti temin eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *