Worldremit

Worldremit dünya çapında, çevrimiçi ortamlar üzerinden sınır ötesi para gönderimi hizmeti sunan bir servis sağlayıcısıdır. Web sitesi ve uygulamalar sayesinde, telefon ve bilgisayar aracığıyla, müşterilerine evlerinden çıkmadan uluslararası para gönderimi olanağı sunar. Müşteriler 150 ülkeye 90 farklı para birimi gönderimi sağlayabilir.

Worldremit ile para göndermek için ilk olarak ücretsiz olarak bir hesap oluşturulur. Hesabı IOS ve Android uyumlu telefon uygulamaları üzerinden oluşturmak mümkün. Böylece dakikalar içerisinde para gönderimi gerçekleşir.

Worldremit komisyon oranları çoğu bankalara göre %48 daha azdır. Bu bankalar arasında; Bank of America, BankWest, Deniz Bank AG, QNB, Ziraat Bank ve Yapı Kredi gibi sayısız banka yer alır. Komisyon oranları Ria, Western Union ve Moneygram’ dan ise %25 daha uygundur. Ayrıca hesap sahibi tüm üyelerine üç kereye mahsus ücretsiz para gönderimi imkânı da sunar.
Düşük ücretlerin yanı sıra Worldremit %90 gibi bir oranda yüksek hız da sağlar. Endüstri devi teknoloji yapısıyla Worldremit her gönderim için yüksek güvenlik sağlar. Sistem İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Danca, Felemenkçe ve Almanca dil seçenekleriyle hizmet verir. Ayrıca diğer üyelerin işlem sonrası sisteme bıraktıkları yorumlar, yeni kullanıcılar için birebir fikir sağlar. Diğer müşterilerin deneyimleri hakkında bilgi alabilmek, sisteme duyulan güveni de artırır. Okyanus ötesi para gönderimi, Worldremit sayesinde kolay, güvenli ve hızlı hale gelir. Sistemin sahip olduğu anlaşılır ve sade ara yüz, işlemleri karmaşıklıktan uzaklaştırır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *