Wari Money Transfer

Wari uluslararası alanda; çok çeşitli finansal ve ticari hizmetler sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. Sağladığı hizmetlerin başında; ödemeler, yurtiçi ve yurtdışı para transferleri, fatura ödemeleri ve iletişim gelir. Afrika merkezli şirket, 150 ortağıyla, kıtadaki en geniş ortaklık ağına sahiptir. Her geçen gün büyüyen şirketin 60’dan fazla ülkede şubeleri bulunmaktadır.

Wari Money Transfer ile para göndermek için şubeye gitmek veya uygulama üzerinden işlem gerçekleştirmek mümkün. Wari cep telefonu üzerinden hizmet verdiği uygulamaları ile 7 gün 24 saat işlem yapabilme imkânı sunuyor. Müşteriler işlemlerini, oluşturdukları Wari hesapları ve sahip oldukları Wari Kart sayesinde güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Dijital çağın tüm imkanlarından yararlanmayı misyon edinmiş, Wari Money Transfer mümkün olan tüm yöntemlerle müşterilerine ulaşmayı başarıyor. Wari müşterileri; bir mobil uygulama, bir web sitesi, bir kart, ATM, Mağazalardaki POS terminalinden, bir şubeden veya rakam ve şifre yardımıyla işlem gerçekleştirebiliyor. Ayrıca geniş gönderim seçeneklerine sahip Wari, en fazla para birimi sunan hizmet sağlayıcılardandır.

Wari Money Transfer komisyon oranları sitelerindeki gönderim bölümünden öğrenilebilir. Para göndermek isteyen kişiler, ağlarında bulunan kişileri, Wari ’ye davet ederek indirim kazanabilir.
Wari İngilizce, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, İtalyanca ve Polce dillerinde hizmet seçeneklerine sahip. Ayrıca resmi siteden hizmet alınabilecek şubelerin listesi görüntülenebilir.
Wari, müşterilerin aldığı komisyonun bir bölümünü kurduğu Dayanışma Fonlarına havale eder. Fonda bugüne kadar 500.000’den fazla ABD doları toplanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *