Transferfast

Transferfast 800’ü aşkın çalışanıyla kullanıcılarına uluslararası para gönderimi hizmeti sağlayan bir ağ sağlayıcısıdır. Şirket Asya, Avrupa, Afrika, Amerika’da 125’den fazla ülke arasında para gönderimi temin eder. Ağ sağlayıcısının geliştirdiği entegrasyonlarla, şirket müşterilerine uyum, risk yönetimi, para birimi dönüştürme ve çok formatlı mesajlaşma çözümleri sunar. Transferfast’ ın müşterileri arasında; bankalar, finansal kurumlar, e-ticaret şirketleri ve hizmet pazarı bulunur. Bunların yanı sıra bireysel müşterilerden, küçük işletmelere kadar pek çok farklı alanda hizmet sunar.

Transferfast ile para göndermek için resmi site üzerinden hesap oluşturulması gereklidir. Resmi sitedeki kolay ve anlaşılır ara yüz; adım adım yapılması gerekenleri anlatmaktadır. Transferfast aynı şekilde sık sorulan ve müşterileri için önem teşkil eden sorunların da cevabını resmi site üzerinden sağlar. Resmi sitenin yanı sıra işlemleri gerçekleştirmek için cep telefonu uygulaması da kullanılabilir. Sistem üzerinden gönderilen paranın nerede olduğu sorgulanabilir. Hatta işleme alınan paranın gönderimi iptal da edilebilir.

Transferfast komisyon oranları içi en uygun seçenek çek hesabından ödemenin sağlanması. Ancak bunu için Amerikan veya Kanada çek hesabına sahip olunması gerekli. Ve tasarruf hesaplarından yapılan ödemeler Transfersfast tarafından kabul edilmez. Ödemenin bu şekilde yapılması durumunda para gönderimi iptal edilebilir. Para transferler masrafları banka veya kredi kartıyla ödenebilir. Ancak banka kartı, transfer hesabının sahibine ait olmak zorundadır.
Müşterilerine güvenilir bir para gönderim ağı sağlayan Tranferfast’ in geniş güvenlik politikası için detaylı açıklama yazısına resmi sitelerinden ulaşmak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *