Tranglo Money Transfer

Tranglo Money Transfer günümüzde Asya’nın lider sınır ötesi para gönderimi şirketlerindedir. Büyük bir global ağa sahip Tranglo, sınır ötesi para gönderimini daha hızlı, daha uygun ve daha güvenli hale getirir. Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur merkezli para gönderim yazılım şirketi Tranglo Money Transfer servisleri 100’den fazla ülkeyi, 250 mobile operatörü, 600 bankayı ve 90,000 nakit para çekme noktasını kapsar. Şirketin diğer şubeleri; Birleşik Krallık, Malezya, Singapur ve Endonezya’da bulunur. Bu da Tranglo Money Transfer ’in 1 milyondan fazla nüfusa hizmet sunabildiği anlamına gelir. Tranglo Money Transfer hizmetleri; iş ödemeleri, toplu ödeme tahsilatı ve para transferlerinden oluşur. Ayrıca kolaylıkla aile veya arkadaşlarınıza da para gönderimi yapmanıza olanak sağlar.

Tranglo Money ile para göndermek çok daha kolaydır. Sistem sunduğu otomatik para gönderme sistemi sayesinde, göndericinin işlerini kolaylaştırır ve dikkatinin dağılmasını önler, böylece gönderici bu esnada müşterileri ile ilgilenebilir. Tranglo 7/24 izleme ve en son teknoloji güvenlik sistemini sunar. Sistemin amacı uygun fiyatlı, kullanıcı dostu, güvenilir sınır ötesi ödeme hizmetlerine kolay erişim sağlamaktır. Tranglo uluslararası para transfer ağını tek bir kontakla bir araya getirir.

Tranglo Money Transfer komisyon oranları için farklı üyelik seçenekleri bulundurur. Standart gönderim paketinde başarılı işlem başına %1 oran alır. Standart gönderim paketinin içerikleri arasında, on adet ücretsiz gönderim imkânı da sunulur. Başlangıç olarak bir hesap kurulur ve kurulum ücreti de alınmaz. Uygun, güvenilir ve pratik sistemiyle Tranglo Money Transfer, sınır ötesi para gönderiminde tercih edilebilir bir hizmet sağlayıcıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *