Small World

Small World kıtalar arası ve 80 ülkenin dahil olduğu geniş bir ağda sınır ötesi para gönderimi hizmeti sağlayan bir şirkettir. Esnek ve uygun fiyatlarla, hızlı bir şekilde sınır ötesindeki aile ve arkadaşlara para transfer hizmeti sunar. Bunun yanı Small World, şirket ödemelerinin de gönderimini temin eder. Acil durumlarda çok hızlı para gönderimleri sağlayan Small World, dünyanın çeşitli yerlerine gönderim imkânı sağlar. Small World ile para göndermek resmî sitesinin sahip olduğu sade ve anlaşır ara yüzle oldukça kolay ve hızlıdır. İşlemler resmi sitenin yanı sıra IOS ve Android uyumlu cep telefonu uygulamaları üzerinde de yapılabilmektedir.

15 milyon üzerindeki müşteri sayısıyla Small World hızlı, pratik ve güvenli para gönderim işlemini sağlar. Para gönderimi doğrudan bir bankaya, nakit çekme noktasına, mobil cüzdana, nakit para kartına veya telefona gönderilebilir. Bunun yanı sıra para gönderimleri, kapıya teslim şeklinde de alıcıya ulaştırılabilir.

Müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda, gerçek zamanlı canlı sohbet hizmetinde de yararlanılabilir. Sistem İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce ve Felemenkçe dil seçeneklerini de sunmaktadır. Yine sistem üzerinden gönderinin durumunu takip etmek mümkün.
Small World komisyon oranı para gönderiminin nereye, hangi yöntemle gönderildiğine göre değişiklik gösterir. Bankalar aracılığıyla para transferinin tercih edilmesi komisyon oranını arttırır. Farklı gönderim çeşitleri farklı ücretlere tabiyken en pahalı gönderim çeşidi nakit para gönderimidir. Small Word resmî sitesindeki canlı sohbet özelliği gönderim ücretleri hakkında bilgi almak için kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *