Shift Money Transfer

Shift Money Transfer Rusya merkezli, döviz kuru değişi ve para gönderimi hizmetleri sunan bir sağlayıcıdır. Sistem düşük döviz kuru, beş dakikaya kadar değişim gerçekleştirme, operasyonel teknik destek gibi hizmetler sunar. Elektronik döviz kuru değişimlerinde işlem ücreti talep edilmez. Gizliliğe büyük önem veren Shift Money Transfer, müşteri bilgilerini en iyi şekilde korur ve üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Düzenli müşterilerine olanaklar sağlayan sistemin; Sadakat Programı ve Ortaklık Programı bulunur. Shift Money Transfer komisyon oranları döviz alım satımlarına dahil edilir. Para gönderimi masrafları da aynı şekilde işlem esnasında görüntülenir.

Döviz değişimi, bitcoin ve döviz alını hizmetleri veren Shift Money bu işlemleri anında gerçekleştirir. Böylece kullanıcılar ani kur değişiklerini takip edebilir. Sitede borsa alışverişi, Bitcoin takas işlemleri yapılabilir. Ödemeler 30 dakika içerinde tamamlanır. Ödeme gerçekleştirilemezse 30 dakika sonunda, ödemenin reddedildiği bilgisi ulaştırılır. Shift Money ile para gönderimi resmi internet sitesi üzerinden, doldurulan form aracılığıyla gerçekleştirilir.

Sistem Amerika’da ikamet eden kullanıcıları kabul etmemektedir. Shift Money Transfer, kullanıcılarına; döviz değişimi, Bitcoin takası, para gönderimi gibi hizmetleri bilgi gizliliğini koruyarak sağlar. Anında gerçekleştirilen döviz dönüşümleriyle, kur kaybını engeller. Yalnızca Rusça hizmet veren şirkete; haftanın yedi günü, 8:00 ile 00:00 saatleri arasında ulaşmak mümkün. Moskova merkezli Shift Money Transfer ile resmi sitelerinde bulunan formu doldurarak da ulaşma imkanı bulunmakta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *