Moneytrans

Moneytrans sınır ötesi para gönderimi hizmeti sağlayan bir aile şirketi. Uluslararası alanda 5.000’den fazla ofisi bulanan şirket; güçlü ve geniş bir ağa sahip. 140’ın üzerinde ülke arasında para gönderimi işlemi sağlayan Moneytrans ile para göndermek şirketin internet servisleri aracılığıyla sağlanıyor. Bu sayede müşteriler evinden ayrılmadan, kolay bir şeklide sınır ötesi para gönderim işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Moneytrans kullandığı bu sistemi İmoneytrans olarak adlandırıyor. Bu sistem sayesinde kolay, hızlı ve güvenli sınır ötesi para gönderimi sağlanıyor. Tüm bunları 20 yılda inşa ettiği güvenilir, uluslararası ağıyla temin ediliyor.

Moneytrans komisyon oranları pazardaki en düşük maliyetleri sunacak şekilde. Maliyetleri çevrimiçi olarak öğrenmek mümkün. Yapılması gerekilen sitedeki ilgili bölüme gidilerek, göndericinin ve gönderim noktalısının konumlarını seçmek. Gönderilecek paranın miktarı ve türü de belirtilir. Ardından transferin maliyeti hesaplanır. Alıcının bilgileri girilirken; daha önce gönderim yapılan biri olması durumunda sistemdeki kayıtlı bilgilerini tekrar kullanmak mümkün. Yeni bir gönderimde ise bilgiler sisteme sıfırdan girilir. Para transferi kredi kartından veya bir hesaptan gerçekleştirilebilir. Tüm bilgiler onaylandıktan sonra işlem tamamlanır.

İşlemin onaylanması ardından göndericiye verilen takip numarası sayesinde, işlemin hangi aşamada olduğu takip edilebilir. Moneytrans müşterilerine evlerinden çıkmadan, hızlı, pratik ve güvenli sınır ötesi para gönderim hizmeti verir. Uluslararası alanda sağladığı geniş ağda kurdu 20 yıllık tecrübe ile güvenilir hizmet ortamını sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *