Monex

Monex 2011 yılından beri yurtiçi ve sınır ötesi para gönderim hizmeti sunan bir şirkettir. Bankalara ve şahıslara hizmet sunan şirket güvenli para gönderimi sağlar. Monex komisyon oranları bireysel müşteriler için olabilecek en uygun şekilde ayarlanır. Bakü merkezli şirket bireysel müşterilerine, Azerbaycan içi gönderimlerde adres bilgilerini vermeden işlem yapma olanağı da sağlar. Böylece göndericinin kişisel verileri korunmuş olur.

Monex bankalarla çalışırken ise müşterilerine teknik destek sağlar. Sağladığı bu teknik destekten ücret talep etmez. Şirket geliştiği yüksek teknoloji sayesinde, sertifika alarak, herhangi bir ek program kurmadan teknik destek sağlamayı başarır. Ayrıca Monex para transferini olabilen en hızlı şekilde gerçekleştirir.

Monex ile para göndermek karşılıklı iki banka aracılığıyla gerçekleştirilir. Alıcı banka operatörleri sisteme bir kullanıcı adı ve şifre belirlerler. Gönderici bankanın sunduğu URL üzerinden işlemi sağlar. Alıcı bankanın işlevi onaylaması ardından para gönderimi gerçekleşir. Ödemenin ilerleyişini de Monex ’in resmi sitesinden takip etmek mümkün. İşlemi başlatmak için en yakın Monex partneri bankaya gitmeniz yeterli. Banka partnerleri arasında; Yapı Kredi, UPT, XalqBank, AccessBank, BankAvrasiya, Bank of Bakü, Azer Türk Bank, ASB gibi sayısız banka bulunmakta. Monex komisyon oranları mesafeye, gönderilen miktara ve döviz türüne göre değişim göstermektedir. Şirketin resmi sitesinden işlemler takip edilebilir, 3 farklı dil seçeneği ile çevrimiçi ve telefon hattı yoluyla yardım için şirketle iletişime geçilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *