Kurumsal

Hakkımızda

Money Transfer Center ailesi olarak uluslararası mecrada sevdiklerinize para göndermek, ticari yatırımlar yapmak, eğitim fonu sağlamak istediğinizde Dünyanın bir yerinden başka bir yerindeki ticari yatırımcıya, sevdiklerinize, ortağınıza basitçe ödeme yapma imkanı tanıyoruz. Para taşıma işlemlerinizde sınırları kaldırarak size güven vererek daha iyi yatırımlar yapmanıza, sevdikleriniz için endişe duymadan para transferi gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz.

Misyonumuz

Bireysel veya ticari boyutta müşteriler ve işletmeler için gerek eğitim alanında gerek barınma ihtiyacı için gerek finansal olarak sınırları ortadan kaldırıyor, küresel para akışını basit, dinamik, başarılı bir şekilde sağlayarak ülkeler arası para değişimini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kolay para değişimi hızla değişen teknolojiye uyum sağlamayı gerektirdiği için Money Transfer Center olarak hızlı gelişen teknolojiye ayak uyduruyor daha az riskle para transferi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermek ve müşterilerimizi memnun ediyor olmak en büyük motivasyonumuz olmakla beraber para değişimini sağlamakla ülkeler arası kültürel farkların uyumuna ve sosyoekonomik farkların azalmasına fayda sağlamayı, daha yaşanabilir bir dünyaya ulaşmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ışığında, dinamik çalışanlarımızla müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarında, para gönderme alma işlemlerini ihtiyaç duydukları her anda dünyanın dört bir yanına güvenli, acil, basit bir şekilde sağlama imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin paralarını en iyi şekilde ulaştırmasını amaçlıyor. Böylelikle para transferi yaparak uluslararası sosyoekonomik  harmoninin mimarı olmak güvenli para transferinin elçisi olmak istiyor, para akışında liderlik etmek istiyoruz.