Intelexpress

Intelexpress Gürcistan merkezli; şehirler arası ve ülkeler arası para gönderim hizmeti sağlayan bir sistemdir. Sistemin temel işleyişi bireyler arası nakit para transferi gerçekleştirmektir. Intelexpress sistemi ayrıca ticari ödemeler, internet ödemeleri ve diğer internet para transfer işlemlerini de gerçekleştirir. Sistem dünya çapında para gönderim olanağı sunan bir ağa sahiptir. Intelexpress sistem operatörleri dünya genelinde 90’dan fazla ülkeye ve 57.000 noktaya yayılmıştır. Şirketin, merkez Gürcistan dışında, Yunanistan, Birleşik Krallık ve İtalya’da servis ağları bulunur. 2007 yılından beri hizmet sağlayan sistem her geçen gün büyüyüp gelişim gösterir.

Intelexpress ile para göndermek kolay ve güvenlidir. Göndericinin tek yapması gereken; alıcının ad- soyad bilgileriyle, adres bilgisini paylaşmasıdır. Böylece güvenli bir şekilde para gönderimi sağlanır. Para alıcıya yollanır yollanmaz, göndericiye sadece kendi alıcısına ulaşacak bir kod verilir. Alıcının parayı teslim alması için ihtiyacı olan şeyler bu kod ve alıcının kendi kimlik kartıdır.
Intelexpress nakit para gönderimi hizmetleri yanında; yabancı para değişimi, fatura ve telefon ödemelerini gerçekleştirme imkanları da sunar.

Intelexpress komisyon oranları Gürcistan içi gönderimler ve uluslararası gönderimler için değişir. Sınır dışı için para gönderim komisyon oranları %1’den %4’e kadar değişiklik gösterir. Gürcistan için para gönderimlerde bu oran %0,35 ile %0.5 arasındadır.
7 gün 24 saat 365 gün hizmet sağlayan müşteri hizmetleri İngilizce ve Gürcüce hizmet verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *