Inpay

Hızlı, güvenli ve düşük maliyetli para gönderimi sağlayan Inpay uluslararası alanda çalışan, Danimarka merkezli şirket. Danimarkalı mali yetkiler tarafından denetlenen Inpay, dünya çapında kurduğu finansal ağla hizmet sağlamaktadır. Şirket mevcut bankacılık ekosistemiyle çalışarak, her geçen gün hızla büyümektedir. Büyük finans kurumlarıyla doğrudan ilişki içerisinde olan Inpay, müşterilerine daha basit yönetim ve daha düşük Forex riski sunar. Doğrudan büyüme eğrisine sahip şirket dünya para birimlerinin en sık işlem gören %35’ine erişir. Şirket her yıl ortalama 465 trilyon Amerikan Doları’nı uluslararası dolaşım ağında hareket ettirir. Inpay geniş bir finansal ağa sahiptir ve bunu yaparken Danimarka mali denetim sisteminin güvenilir ortamını sunar. Inpay komisyon oranları para gönderimi işlemleri sırasında hesaplanır.

Inpay ile para göndermek iki farklı şekilde yapılabilir. Birincisi Express hizmeti ile var olan Inpay web sitesini kullanarak yapılır. Veya Beyaz Etiket ile hizmet müşterinin sahip olduğu sisteme uyarlanarak işlemler sağlanır.

Orta ila büyük ölçekli şirketler için Express yöntemi daha uygun olarak görülür. Bunun sebebi bu şirketlerin tam uyum gerektirmeyen, sınırlı kaynara sahil olmasıdır. Express yöntemiyle, ödeme hizmetleri yüksek hızda ve en düşük yatırım veya taahhütler sunulur. Uluslararası ödemelerin yerel bankalar aracılığıyla kabul edilmesini sağlayan yöntem; ödemelerin yerel banka havaleleri olarak gerçekleşmesine imkân verir. Bu yöntem ile müşteriler, Inpay global ağının tamamına erişim sağlayabilir. Resmi site üzerinde giriş yapılarak hesaplar yönetilebilir. Inpay tüm bu hizmetleri, sektör lideri güvenlik ve uyumluluk ile sağlar.

Beyaz etiket gönderim yöntemi ise büyük kurumsal müşteriler ve finansal kuruluşlar için önerilir. Geniş ve kendine has kaynakları bulunan bu şirketlerle, Inpay sistemleri uyum sağlayarak en güvenilir hizmet yapısını sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *