Gulf Exchange

1977 yılında, Katar merkezli kurulan Gulf Exchange 1.4 milyonu aşkın bireysel ve kurumsal üyesiyle dünya çapında en çok tercih edilen, sınırlar ötesi para gönderimi hizmetlerinden biri. Sahip olduğu, geniş insan kaynakları ağı ve 20 farklı dil seçeneği ile müşteriyle doğrudan bir şekilde iletişim kurar. Müşteri ilişkilerine son derece önem veren Gulf Exchange; dünyanın dört bir yanına döviz değiş-tokuşu, altın alım- satımı ve para transferi hizmetleri verir.

Gulf Exchange ile para gönderimi küresel olarak, doğrudan banka hesaplarına yapılabilir. Para gönderiminin ve alımının aynı gün içerisinde gerçekleştirir. Sınır ötesi döviz, altın ve para gönderim işlemlerini; Wester Union, Xpress Money, SHIFT, Prabhu Money Transfer, RIA ME uluslararası servisleri aracılığıyla güvenli ve hızlı bir şekilde sağlar. Gulf Exchange komisyon oranları bazı gönderimlere ücretsizken bazı gönderimlerde en düşük oranlarda olacak şekilde hesaplanır. Gulf Exchange’in mobil uygulamaları üzerinden de 7 gün 24 saat para gönderimi yapılabilir. Ek olarak okyanus ötesi yerler olan; Hindistan, Bangladeş, Sri Lanka, Filipinler ve Nepal’e 60 saniye içerisinde para gönderimini mümkün kılar.

Gulf Exchange’in internet sitesinde bulunan çağrı merkezi hatları, mail sistemi ve anket kısmında şirketle doğrudan iletişime geçilebilir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirket için, işlemlerin güvenliği ve müşterilerinin bilgi gizliliği yüksek öncelik taşır. Gulf Exchange para gönderimi ve döviz işlemlerinin güvenle gerçekleştirilmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *