Easypay

Easypay uluslararası alanda para aktarımı yapan Ukrayna merkezli finansal teknoloji şirketidir. Şirket Ukrayna Ulusal Bankası’nda kayıtlı iç bankacılık dışı ödeme sistemine kayıtlıdır. Uluslararası güvenlik ve şifreleme standartlarına sahip Easypay, güvenli ve kanuna uygun para gönderim işlemi sağlar. Hizmetleri arasında devlet kurumları, mobil operatörler, bankalar, çevrimiçi mağazalar da bulunan şirket dünyanın farklı yerlerine sınır ötesi para gönderimi yapar.

Easypay ile para göndermek şirketin resmi internet sitesinden ve IOS – Android uyumlu uygulamaları üzerinde yapılabilir. Para gönderim seçenekleri arasında; karttan karta aktarım, talebe aktarım, karta aktarım, bankacılık kartına aktarım, simden sime aktarım seçenekleri mevcut. Kullanıma yeni sunulan simde sime aktarım yöntemi sayesinde sadece gönderici ve alıcının telefon numaraları vasıtasıyla para aktarımı yapmak mümkün.

Easypay sitesinin ara yüz tasarımının sadeliğinden dolayı, işlemler kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Şirket sadece bireylere değil işletmelere de para gönderim olanağı sağlar.
Ayrıca Easypay ’in kendi bünyesindeki kartı, Fishka Kart’a sahip üyeleri farklı avantajlardan da faydalanabilir. Easypay komisyon oranları para gönderirken bir talepte bulunmamaktadır. Easypay ücretsiz para gönderimi hizmeti sunar.Ukrayna Ulusal Bankası’ndaki kayıtları, devlet kurumlarına da hizmet vermesiyle Easypay müşterilerine yüksek oranlı bir güvence temin eder. Sağladığı farklı para gönderim yöntemleri hem farklı bankalar arasında hem de uluslararası aktarımı sağlar. Easypay güvenli, kanuna uygun ve kolay sınır ötesi para gönderimi için ideal tercihler arasındadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *