Earthport

Earthport Avrupa Birliği üyesi ülkelerden çıkmış, bilinen en yaygın ödeme hizmetleri sağlayıcılarındandır. Londra merkezli Earthport iki yüzü aşkın ülke arasında; güvenli ve hızlı sınır ötesipara transferi yapar. Şirket müşterilerine dünyanın en gelişmiş, bağımsız ve uluslararası ödeme ağında, lokal bankalar da dahil olmak üzere çalışma imkânı sunar. Earthport ile para göndermek daha hızlı ve kolay, bunun sebebi dağıtık defter protokolleri arasında kurduğu bağ. Earthport iki nokta arasındaki en kısa yolu bulur, ödemlerin en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlar. Uzun yollardan geçmeyen ödemeler hem müşteriye daha hızlı ulaşır hem de yolda değer kaybetmez. Earthport temelleri çok eskiye dayanan uluslararası para gönderim sistemindeki hız ve kur problemlerini çözülmüş olur.

Güçlü bir güvenlik ağı da kuran Earthport geliştirdiği teknoloji sayesinde paranın anlık olarak nerede olduğunu da gösterebilir. Ayrıca yapılan işlemlerin %50’sini artık gönderenlerin mobil cihazlarından gerçekleştiriliyor. Bu da ödemenin çevrimdışıdan dijital masaüstüne ve mobil cihazlara nasıl dönüştüğünü gösterir. Tüm bunlar güvenli ve pratik para gönderimi için Earthport’u tercih edilir kılıyor.

İngiliz Hukuku’na göre Yetkili Ödeme Kurumu statüsüne sahip Earthport, banka ve müşterileriyle bu statüye uygun çalışma sistemine sahiptir, bu da Earthport’u bilgi güvenliği konusunda daha hassas çalışır hale getirir.

Earthport komisyon oranları etkin hizmetleri ve gelişmiş yöntemlerinden dolayı, diğer bankalara oranla %15 daha az olabilir. Sağladığı güvenli, hızlı ve ucuz hizmetlerle Earthport özellikle, parakende banka havaleleri karşısında güçlü ve tercih edilebilir konumdadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *