Dahabshill

Afrika merkezli Dahabshill, 120 ülke arasında sınır ötesi para gönderimi hizmeti sağlayan şirkettir. 45 yıldır uluslararası para gönderimi hizmeti sağlayan Dahabshill müşterilerine güvenilir ve geniş bir ağ sunar. Şirket para gönderimin yanı sıra; fatura ödeme, market alışverişi yapma gibi imkanlar da sağlar.

Dahabshill ile para göndermekiçin en yakındaki yerel şubeye gidilir. Aynı şekilde para alımı da yakında bulunan şubeler aracılığıyla sağlanır. IOS ve Android uyumlu telefon uygulamalarını kullanarak da işlemleri gerçekleştirmek mümkün. Site ve uygulamalar üzerinden gönderimin hangi aşamada olduğu da takip edilebilir.

Şirket uluslararası sayısız banka ve para transfer aracıyla da iş birliği içerisinde. Bu partnerlerden bazıları; Aktif Bank, Somtel, Money Exchange, East Africa Bank, Himbol, Mama Money, Thunes… Geniş bir ağa sahip Dahabshill’in tüm partnerlinin listesine resmi sitelerinden ulaşılabilinir. Ucuz ve hızlı hizmet sağlayan Dahabshill komisyon oranları şirketin resmî sitesinden, gönderim bilgileri girilerek, hesaplanabiliyor. Uygun ücretleri konusunda oldukça iddialı olan şirket, para gönderimlerinin gerçekleştirilmesi için harcanan masraflardan yüksek oranda tasarruf etme imkânı sunuyor.

Dahabshill uluslararası para gönderim hizmetini; yıllar içinde, çalıştığı geniş ağda yarattığı güvenilir ortamda sürdürüyor. Kullandığı, gelişmiş teknolojiye sahip, güvenlik yazım sistemleri sayesinde, gönderimlerin en sağlıklı şekilde alıcıya ulaşmasını sağlar.

İngilizce hizmet sağlayan şirket ile telefon ve mail aracılığıyla iletişime geçilebilir. Yönetim ofisleri ise Dubai, Londra ve Hargeisa’ da mevcut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *