Ace Money Transfer

Ace Money Transfer, sınırlar arası para gönderimi hizmeti veren, dünya çapında en verimli çalışan şirketlerden biridir. Londra merkezli şirket son yıllarda Pakistan, Romanya, Hindistan, Bangladeş, BAE ve Gambiya’da bulunan yatırımların da aracı olmuştur. Bu akışı güvenli bir şekilde sağlayan Ace Money Transfer, Asya ve Körfez Topluğunun da güvenini kazanır. Denizaşırı topluluklara kadar Ace, büyük ve güvenilir bir ağ kurar. Ayrıca Ace sevdiklerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza da dünyanın her yerine doğrudan ve anında para göndermenizi sağlar.

Dört kıtada etkili bir şekilde çalışan Ace Money Transfer ile para göndermek kolay, güvenli ve hızlı. Yapmanız gereken Ace’nin resmî sitesine giderek bir hesap açmak, ardından gönderim yapılacak ülkeyi seçmek. Ödemenin banka veya nakit olacağı seçildikten sonra miktar belirlenir. Daha sonraki adımlar sırasıyla; göndericinin bilgileri girilmesi ve ödeme yönteminin seçilmesidir.Ardından ayrıntılar onaylanarak işlem güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Para transferi IOS ve Android uyumlu Ace Money Transfer uygulaması ile telefon aracılığıyla da yapılabilir. Ayrıca Ace Money Transfer para gönderimi için birden fazla portal aracılığıyla hizmet sağlar. Birlikte çalıştığı bankalar arasında; PTT Bank, UPT Bank ve Aktif Bank olmak üzere pek çok banka bulunur. Böylece basit ve hızlı şekilde para gönderimi gerçekleşir. Ace Money Transfer ile paranızın gönderimi 24 iş saati içerisinde sağlanır. Bunun dışında anında para gönderilmesi gerekilen durumlarda da hızlı ve etkili hizmet seçenekleri sunar.Para transferlerini gönderim aşamasında adım adım takip etmekte de mümkün. 

Ace Money Transfer komisyon oranları oldukça düşük. Şirket istenilen zamanda ve istenilen yere ücretsiz gönderim seçenekleri de sağlamakta. Ace Money Transfer güvenli, hızlı ve kolay para gönderimi sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *